Konkurs: "Drugie życie plastiku"
Dbajmy wspólnie o środowisko. Nawet najmniejsze czynności złożone razem dają wymierny rezultat. Podejmij działanie dla dobra planety już dziś! Tekst został przygotowany przez przez Fakt we współpracy z Fundacją Coca-Cola.
W Polsce powstaje coraz więcej inicjatyw ekologicznych, edukacyjnych, których celem jest efektywna zbiórka surowców wtórnych. Segregacja odpadów jest prostsza niż może Ci się wydawać. Wystarczy 5 pojemników w Twoim domu aby wszystkie odpady mogły zostać prawidłowo zagospodarowane. Wiele z nich na pewno zyska drugie życie. Dlatego wraz z Coca-Cola przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym chcemy nagrodzić najciekawsze pomysły zastosowania plastiku powtórnie. Uruchom wyobraźnię i działaj!

Do wygrania:

  • Nagroda główna: 10x Voucher o wartości 300 zł na zakup pojemników do segregacji śmieci w sklepie https://ekofabryka.com.pl/
  • Nagroda pocieszenia: 10x plecak z recyklingu wykonany z banerów reklamowych Coca-Cola

 

Zadanie konkursowe: 

Prześlij nam, jak radzisz sobie z segregowaniem śmieci albo jaki masz pomysł na ponowne wykorzystanie odpadów.

Zadanie polega na przesłaniu zdjęcia lub rysunku w formacie JPG, PNG o rozmiarze nieprzekraczającym 2 MB wraz z opisem swojego pomysłu na (max. 700 znaków) lub przesłaniu opisu pomysłu - opis do 1000 znaków.

 

Prosimy o przesłanie pracy konkursowej na adres: konkurscocacola@fakt24.pl lub na adres redakcji Fakt (Domaniewska 52, 02-672 Warszawa z dopiskiem: Konkurs Coca-Cola).

 

Czas trwania konkursu: 19.11.2019 - 10.12.2019

 

Regulamin konkursu: KLIK

 

Do konkursu zaprasza redakcja Fakt oraz współorganizator Coca-Cola.

11 lat do świata bez odpadów

Czy to możliwe? Coca-Cola podjęła ambitne wyzwanie: do 2030 pomoże w zbieraniu i poddawaniu recyklingowi tylu butelek i puszek, ile trafia do konsumentów. Dzięki temu opakowania dostaną drugie i kolejne życie, a obieg zostanie zamknięty!

dowiedz się więcej

Partnerzy:

Dziękujemy!

Przed nami jeszcze dużo pracy,
ale wierzymy, że razem damy radę!

Możesz zrobić jeszcze więcej
działaj