Konkurs Konkurs

Przetwarzanie i przemyślane wykorzystywanie odpadów staje się powoli częścią codziennego życia. Wspieramy takie inicjatywy, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda drugie życie produktów kupowanych przez Ciebie. Śmiało, podziel się z nami swoją wiedzą i zgarnij zestaw naturalnych kosmetyków!

Podziel się pomysłem
na kreatywny recykling
i wygraj urodowe zestawy zero waste

thumb
Wypełnij formularz konkursowy, dołącz zdjęcie w formacie .jpg lub .png oraz opis swojego pomysłu na ciekawy i niestandardowy recykling. Wyślij i po wszystkim! Najciekawsze pomysły udostępnimy na stronie w ramach szerzenia idei kreatywnego recyklingu
nie wybrano pliku...
dodaj zdjęcie konkursowe

NAGRODY: Zestawy kosmetyków naturalnych "zero waste" składających się z:

1. Biodegradowalnych patyczków higienicznych do uszu marki Hydrophil
2. Naturalnej, wegańskiej szczoteczki do zębów z biodegradowalnego
bambusa marki Hydrophil
3. Szamponu w kostce Wanilia i Kokos marki Lamazuna
4. Kamienia pilingującego do twarzy, białego marki Pierre de Plaisir
5. Serum do twarzy z kwiatem koniczyny 30ml, marki Cztery Szpaki.
Nagroda
Ze starych i już nie modnych krawatów zostały uszyte węże.Kolorowe,pluszaki dla moich dzieci.W środku wypchane są miękkim materiałem.Oczy to przyszyte guziki,język zrobiony z filcu,a grzechotka na ogonie to dwie złączone ze sobą zakrętki od plastikowych butelek,a w ich środku znajduje się suchy groch.
Ze starych koszulek (koniecznie bawełnianych) przy użyciu wosku pszczelego robię woskowijki, idealne do pakowania drugiego śniadania! Czy to kanapki czy owoców-idealna alternatywa dla worków foliowych i folii aluminiowej!
Papier po kwiatach cientych z kwiaciarni oraz jeden sznurek z metki od ubrań oraz drugi sznurek z opakowania po ciastku z cukierni. WYNIK: piękne nowe i oryginalne opakowanie na prezent dla bliskiej osoby

11 lat do świata bez odpadów

Czy to możliwe? Coca-Cola podjęła ambitne wyzwanie: do 2030 pomoże w zbieraniu i poddawaniu recyklingowi tylu butelek i puszek, ile trafia do konsumentów. Dzięki temu opakowania dostaną drugie i kolejne życie, a obieg zostanie zamknięty!

dowiedz się więcej

Partnerzy:

Dziękujemy!

Przed nami jeszcze dużo pracy,
ale wierzymy, że razem damy radę!

Możesz zrobić jeszcze więcej
działaj