DziałajDziałaj

Dbajmy wspólnie o środowisko. Nawet najmniejsze czynności złożone razem dają wymierny rezultat. Podejmij działanie dla dobra planety już dziś!

Już dziś razem z nami zacznij segregować śmieci

DOŁĄCZ

Zobacz jak wygląda drugie życie butelki

ZAGRAJ

Konkurs „Świat bez odpadów – recyklomat w Twojej gminie” zakończony.

KONKURS
14 / 10 / 2022

Czas na Czyste Lasy

W kolejnej rozmowie z cyklu "Drugie uŻYCIE" Michał Bachowski spotkał się z Maciejem Marculanisem, który jest prezesem Stowarzyszenia Czysta Polska oraz Izabelą Morawską, Public Affairs Manager w Coca-Cola Polska. Goście podcastu opowiedzieli o tym, jakie śmieci można znaleźć w naszych lasach, dlaczego jest ich tak dużo oraz co można z nimi zrobić, m.in. w ramach akcji "Czyste Lasy".

zobacz wideo
14 / 10 / 2022

Jakie działania podejmują globalne firmy lokalnie w ramach swoich inicjatyw na rzecz ochrony środowiska?

Przyglądamy się tego typu działaniom na przykładzie nowego projektu Stowarzyszenia Czysta Polska o nazwie „Czyste Lasy”, realizowanego dzięki Coca-Cola.

zobacz wideo
23 / 12 / 2021

Jak uratować planetę? Musimy zacząć wychodzić na zero

Stężenie gazów cieplarnianych w atmosferze utrzymuje się obecnie na rekordowo wysokim poziomie. Naraża to naszą planetę na dalsze ocieplenie i kryzys klimatyczny. Właśnie dlatego firma Coca-Cola podjęła zobowiązanie o osiągnięciu zerowej emisji netto w Europie do roku 2040.

czytaj
23 / 04 / 2021

Drażnią cię śmieci w okolicy? Oto, co możesz z nimi zrobić

Wychodząc z domu, potykasz się o śmieci i nie możesz już dłużej patrzeć na trawnik, który przypomina jedno wielkie wysypisko śmieci? Nie musisz być bierny. Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o otaczającą cię przestrzeń. Poniżej znajdziesz 5 sposobów na pozbycie się śmieci z twojej okolicy.

czytaj
wczytaj więcej

11 lat do świata bez odpadów

W 2019 roku Coca-Cola podjęła ambitne wyzwanie: do 2030 pomoże w zbieraniu i poddawaniu recyklingowi tylu butelek i puszek, ile trafia do konsumentów. Dzięki temu opakowania dostaną drugie i kolejne życie, a obieg zostanie zamknięty!

dowiedz się więcej

Strona powstała we współpracy z:

Dziękujemy!

Przed nami jeszcze dużo pracy,
ale wierzymy, że razem damy radę!

Możesz zrobić jeszcze więcej
działaj