Dowiedz się Dowiedz się

Plastikowe opakowania to duża wygoda, ale też duża odpowiedzialność. Na stronie Świat bez odpadów dowiesz się, że opakowania mogą mieć drugie życie
22 / 10 / 2019

Czy Polacy są eko? Zobacz wyniki naszej ankiety!

Wraz z Coca-Cola i Fundacją Nasza Ziemia sprawdziliśmy na ile my, Polacy, jesteśmy ekologiczni w naszych działaniach. Potrzebne są duże zmiany, ale każdy krok w kierunku poprawy stanu środowiska - a nawet to, że po prostu nie pogarszamy sytuacji - ma ogro

zobacz infografikę
16 / 09 / 2019

Czy karton po mleku powinien trafić do pojemnika na papier, a zbity talerz do pojemnika na szkło?

Pięć koszy, pięć kolorów – segregacja śmieci stała się naszym obywatelskim obowiązkiem, ale i wyzwaniem. Bo jak się okazuje proste błędy związane z segregacją domowych odpadów popełniamy codziennie. Jak ich uniknąć? Przygotowaliśmy dla was wideo-poradnik.

zobacz wideo
10 / 09 / 2019

Z bycia bardziej eko można mieć same korzyści!

Połączenie nowoczesnej technologii z dbaniem o środowisko – takie rozwiązanie jest możliwe i niedawno pojawiło się w Warszawie. Jak działa recyklomat i co możesz zyskać korzystając z niego? Sprawdź!

zobacz infografikę
09 / 09 / 2019

Nietypowe rzeczy do segregowania

Wydaje ci się, że wiesz już wszystko o prawidłowym segregowaniu odpadów? Na wszelki wypadek sprawdź, czy coś cię jednak nie zaskoczy. Warto być świadomym.

zobacz infografikę
wczytaj więcej

11 lat do świata bez odpadów

Czy to możliwe? Coca-Cola podjęła ambitne wyzwanie: do 2030 pomoże w zbieraniu i poddawaniu recyklingowi tylu butelek i puszek, ile trafia do konsumentów. Dzięki temu opakowania dostaną drugie i kolejne życie, a obieg zostanie zamknięty!

dowiedz się więcej

Partnerzy:

Dziękujemy!

Przed nami jeszcze dużo pracy,
ale wierzymy, że razem damy radę!

Możesz zrobić jeszcze więcej
działaj